בניית אתרים ודפי נחיתה

1/1

ההבדל בין צרכים של עסק קטן לצרכיי חברה ענקית

ההבדל המשמעותי ביותר בין בניית אתרים ודפי נחיתה לעסקים קטנים ובין בנייה לחברות גדולות, עומד על הצרכים המקצועיים של כל חברה. בעוד שעסקים קטנים צריכים בדרך כלל אפשרות להציג מידע ללקוח, למכור מוצרים ולאפשר יצירת קשר עם שירות הלקוחות של החברה, חברות גדולות זקוקות לאמצעים אלו אבל הרבה יותר מכך.

מרבית העסקים הקטנים לא צריכים את המערכות הגדולות ובדרך כלל היקרות שנבנות באופן מיוחד, אלא יכולים לעבוד בצורה נהדרת עם אתר המתבסס על מערכת תוכן קיימת כמו וורדפרס או וויקס למשל.

 עיצוב בהתאמה מיוחדת או עיצוב לפי תבנית? 

בניית אתרים ודפי נחיתה לעסקים קטנים מבוססת לא פעם על תבניות עיצוב מסוימות שבוני האתרים נעזרים בהן. חלק מהתבניות יכולות להיות חינמיות, אחרות – שמציעות בדרך כלל יותר יישומים – יכולות להיות בתשלום מסוים. התבניות האלו מסיימות לקבוע את הנראות של האתר. קל ופשוט להלביש עליהן לוגו, תמונות, כותרות וכל מה שיוצר את העיצוב של האתר.

כשמדובר באתרים ודפי נחיתה של חברות גדולות בדרך כלל העיצוב מבוסס על תבנית שנבנית במיוחד עבור החברה ומתאימה למיתוג הכולל של החברה. חשוב לציין שלמרות שאתרים של חברות גדולות מבוססים על תבניות בהתאמה אישית, לרוב אפשר להגיע לתוצאות מדהימות ולאתרים מעוצבים וחכמים גם באמצעות תבניות פשוטות יותר.

 

אז איך מתחילים?

ראשית מבינים האם אנחנו צריכים אתר ? או שמספיק לנו דף נחיתה לאיסוף לידים בלבד? או שגם וגם? לאחר מכן, קובעים פגישה איתנו בה נעבור את השלבים הבאים:

אפיון האתר - על פי בריף (תדרוך הלקוח) או שנאפיין את האתר ביחד? האפיון למעשה מהווה מעין סכימה של האתר- כיצד יהיה בנוי, כמה דפים, היררכיה בינהם וכו'.

 

בחירת מילות מפתח

היות וגוגל סורק את אתרינו אחת לחודש, יש לבחור כמות מילות מפתח רלוונטיות לתחום העיסוק אשר במידה ונרצה לקדם האתר , נוכל לעשות זאת ללא שינויים קריטיים בעתיד.

תכנות ועיצוב - בשלב זה נעביר את כל החומר  אל צוות המתכנתים ואל המעצבים על מנת להפוך את החזון שלך, למציאות קיימת. 

אך הכי חשוב לדעת ולזכור: אצלנו, האתר הוא שלך, יחד עם הדומיין והאחסון. כולם בבעלותך הפרטית, ללא עלויות תיווך!

אז בתכלס, מה יוצא לכם מזה,ולמה לעבוד דווקא איתנו?

א. מינימום סיכון מבחינתכם! התשלום יתבצע בצמוד להתקדמות העבודה.

ב. שקיפות ללקוחותינו- את האתר נקים על חשבונכם כך שלמעשה אתם רואים את כל הפעילות שלנו ויש לכם גישה מלאה לפעילות המתבצעת.

ג. ליווי צמוד ללקוחותינו החל משלב חישוב ROI (החזר השקעה) ועד לרצפת המכירה. כך נחבר את הנתונים של הקמפיין בדיגיטל לתוצאות שתקבלו בשטח.

לייעוץ ראשוני ללא עלות ולקבלת מבול של לקוחות התקשרו: 0524406903 או מלאו פרטים כאן.

פתרנות דיגיטליים

פרטי התקשרות
 
נח 23 תל אביב, ישראל 
נייד: 050-8782048
מייל:  Liad.C@B-Diigitali.com  

Proudly created by B-Digitali © 2017