1/3

מעוניינים בהגדלת כמות הלקוחות? רוצים להגיע לחשיפה גבוהה יותר בפרק זמן קצר? אם התשובה היא "כן!" אז כנראה שיש לכם צורך בקידום ממומן בגוגל. כיום יותר ויותר עסקים מפרסמים בגוגל, ומקבלים: קהל גדול יותר, ממוקד יותר והכי חשוב- מניב יותר הכנסה לעסק שלכם!

מתוך המחשבה הזאת צמחה הגישה של הקידום הממומן בגוגל:

חד- המסרים מאוד חדים בקמפיינים הממומנים אצלנו, ואינם משתמעים לשני פנים. פרט זה חשוב מאוד , כך שהלקוחות שאכן יגיעו כבר יהיו מבושלים היטב לקראת סגירת עסקה איכותית ואף יחזרו לקניות נוספות! האיכות נמדדת בנוסף לכמות.

קצר- הלקוחות אוהבים להתאמץ כמה שפחות כדי להשיג את מבוקשם. לכן בקידום ממומן בגוגל, אנו נוקטים באסטרטגיה של הנגשה: קל, נגיש ונוח. כך הגולש יעבור מעט שלבים בדרך אל ההמרה ובמקסימום מידע שיקבל אודות המוצר. וכך, נגדיל את סיכויים לבצע המרה.כלומר, להפוך את הגולש ממצב של מלקט פרטים ומידע למצב של מעוניין לשמוע עוד פרטים בשיחה טלפונית.

קולע- אנחנו מודעים לכך שבמרבית המקרים בכל הנוגע לתקציב של עסקים קטנים ובינוניים, עניין התקציב המוקצה לשיווק ופרסום הוא פרק חשוב מאוד בחיי העסק, אשר אליו מופנית תשומת לב רבה מאוד. לכן אנו שמים דגש רב על קהל היעד המוגדר,שעות הפעילות של הקמפיין, פלטפורמות הפרסום בגוגל (Search,Gdn,Reamarketing וכו') יוגדרו בצמוד אליכם, תוך ניתוח סטטיסטי שלנו ואופטימיזיית הקמפיין. כך נפרסם  בצורה אופטימלית שתחסוך לכם המון זמן, המון אנרגיה והכי חשוב המון כסף .

 

למי מתאים קידום ממומן בגוגל?

  • לבעלי עסקים שמעוניינים בתוצאות בטווח זמן קצר.

  • לבעלי עסקים אשר רוצים להשתמש בפרסום באינטרנט לצורך חשיפה מדידה וגבוהה בפרק זמן קצר יחסית.

  • לבעלי אתרים אשר בתחום מוצרי/שירותי חיפוש וצריכה.

אז בתכלס, מה יוצא לכם מזה ולמה כדאי לעבוד דווקא איתנו?

א. אי התחייבות חוזית לפרק זמן של מעל לשלושה חודשים  בלבד. ולמה זה? אנחנו כל כך טובים, עד כדי כך שאנחנו מאמינים שלא תרצו לעזוב.

ב. שקיפות ללקוחותינו- את הקמפיין נקים על חשבונכם כך שלמעשה אתם רואים את כל הפעילות שלנו ויש לכם גישה מלאה לפעילות המתבצעת.

ג. ליווי צמוד ללקוחותינו החל משלב חישוב ROI (החזר השקעה) ועד לרצפת המכירה. כך נחבר את הנתונים של הקמפיין בדיגיטל לתוצאות שתקבלו בשטח.

לייעוץ ראשוני ללא עלות ולקבלת מבול של לקוחות התקשרו: 0524406903 או מלאו פרטים כאן.

     פרסום וקידום ממומן בגוגל

       חד .קצר וקולע!      

פתרנות דיגיטליים

פרטי התקשרות
 
נח 23 תל אביב, ישראל 
נייד: 050-8782048
מייל:  Liad.C@B-Diigitali.com  

Proudly created by B-Digitali © 2017