1/2

מיתוג עסקי

מעבר לסיסמאות ומילים מפוצצות

מיתוג עסקי ,לפי ההגדרה הקלאסית הנו: "אפיון בולט ומבדל מאחרים של חברה,אדם,ומוסד." אבל מעבר לססמאות ומילים מפוצצות, כשאנחנו מדברים על מיתוג בדיגיטל, למעשה ברמה ה"ארצית" אנחנו מדברים על נוכחות מאסיבית ברשת שכוללת נראות ברמה הגרפית של לוגו, מאמרים עם ערך מוסף ללקוח ובאנרים שישלימו את התמונה. כל אלה יצרו ללקוח הפוטנציאלי קוויי אופי ודמות לעסק שיהיה שונה מאחרים ויבלוט מעל כולם.

למי המיתוג העסקי בדיגיטל מתאים?

התשובה הפשוטה היא למעשה לכל אחד, שרוצה שהעסק שלו, שלו יהיה יותר מסתם עסק. אלא רוצה שהוא יהיה כזה שבאמת יצהיר משהו שונה ומיוחד.

אז איך נהפוך אתכם מ"עוד סתם מוצר על המדף" למותג נחשק ומתחרה חזק בשוק?

"כל מסע של אלף מיילין, מתחיל בצעד אחד קטן"

ראשית  יש צורך בהבנה עמוקה כי מיתוג הנו תהליך ארוך טווח אשר כולל שלבים רבים בתהליך; חלקם קשים וחלקם קלים. לאחר שהבנו והפנמנו, נוכל להתחיל:

שלב א: הגדרת מטרות ויעדים- בשלב זה נראיין, נלמד ונבחן לאן נרצה להגיע בעוד שנה,שלוש שנים וחמש שנים. נציב מטרות ויעדים בכמות ואיכות המכירות, בכמות החשיפה לקהל היעד המוגדר מראש וטיב השיחה על המותג.

שלב ב: בחינת המצב הקיים- בחינה של כמות מכירות, כמות החשיפה לקהל, כמה שווה לנו להשקיע וכמה צריך להשקיע בכדי ל"הפוך מעוד סתם מוצר" למותג נחשק ומתחרה חזק בפלח שוק.

שלב ג: בחינה ובחירת הכלים המתאימים לעמידה וביצוע המיתוג- במידה ויש לכם אתר/דף נחיתה, נדאג לוודא שהם מותאמים למסרים שאתם רוצים להעביר (מרמת הלוגו, ועד רמת הנראות באתר) לאחר מכן נתחיל לעבוד עם הכלים הבאים:

רשתות החברתיות: בפייסבוק, באינסטגרם וברשתות עסקיות כמו לינקדאין נתאים מסרים חזותיים יחד עם מאמרים שיתאימו לחזון שלכם! אבל חשוב יותר: מסרים שבאמת יביאו תוצאות, מעבר לסתם מילים והבטחות באוויר.

במנוע החיפוש של גוגל , נדאג לקידום (ממומן) בשלושת המקומות הראשונים תוך אסטרטגיה שלא רק תדאג להביא לקוחות אלא גם תחסוך לכם כסף תוך כדי התהליך.

שלב ד: בקרה, איכות ושיפור- אחת לתקופה (מוגדרת לפי צרכי הלקוח), תתבצע פגישה בה נבחן את המטרות והיעדים התקופתיים, ננתח ונבצע אופטימיזיה לשיפור המצב וייעולו. תוך כדי כך,ישלחו דוחות שוטפים ממגוון הכלים שהוזכרו הנ"ל.

לייעוץ ראשוני ללא עלות ולקבלת מבול של לקוחות התקשרו: 0524406903 או מלאו פרטים כאן.

 

פתרנות דיגיטליים

פרטי התקשרות
 
נח 23 תל אביב, ישראל 
נייד: 050-8782048
מייל:  Liad.C@B-Diigitali.com  

Proudly created by B-Digitali © 2017