1/1
1/1

פרסום ברשתות חברתיות

       

יותר אישי ויותר רגש

שיווק ברשתות חברתיות (SMO) תופס חלק נרחב בשיווק באינטרנט.  

היתרון הראשון בשיווק חברתי או הקידום ברשתות החברתיות פועל על המישור האישי והרגשי יותר. בניגוד לאתר אינטרנט שהופך לאתר הרשמי של החברה. דפים עסקיים ברשתות חברתיות הן פחות פורמליות ומאפשרות לכם ליצור קשר ישיר עם הלקוחות, להציע להם קופונים או הנחה, להציג שירותים או מוצרים ולענות על שאלות שלא תמיד ניתן לעשות זאת באתר העסק.

"התוכן הוא המלך" 

יתרון שני בשיווק ברשתות חברתיות הוא התוכן עם הערך הנוסף ללקוחות. שייקספיר אמר פעם שהתוכן הוא המלך, והוא צדק. היום יותר מתמיד, השיווק מתמקד יותר ויותר בנתינת ערך נוסף ללקוח על ידי פוסטים ומאמרים שיווקים ברשתות החברתיות. חשוב להבין כי הנוכחות שלכם ברשתות החברתיות חשובה ויכולה לתרום רבות לשיווק העסק, על ידי גיוס מספר גדול של חברים, ולהניע אותם להיות חברים פעילים ואף להניע אותם לפעולה, להגיע אל האתר שלכם, להגיב לסטאטוסים וכדומה.

דיוק מירבי יותר מתמיד

היתרון השלישי - סקר בקרב משתמשי פייסבוק בשנת 2017 הראה, שכל אחד מאיתנו נוהג לעשות לייק, שיתוף ותגובה על פוסטים שנתקל בהם, לפחות 15 דקות ביום (בקרב המשתמשים הקלים!). בגלל פעולות אלו, מערכת הפרסום של פייסבוק לומדת את המשתמשים, התנהגות הגלישה,הסטאטוס החברתי בהם הגולשים מצויים, מקום עבודתם ותחביביהם, ומספקת לנו יכולת דיוק גבוהה מתמיד לפרסום מוצרים/שירותים. אי לכך, הקהל אליו נפרסם יהיה ממוקד יותר מתמיד והלידים אותם נכרה יהיו איכותיים יותר מתמיד. 

לסיכום, כל יתרונות אלו יוצרים בשבילכם (בעלי העסק) כלי נהדר למיתוג, אשר בעל חשיפה אדירה שנמדדת במאות ואלפי לקוחות פוטנציאליים בכל יום שפשוט יכולים להתעניין במוצר/שירות שיש לכם להציע! . בשל כך, גם בתקציבי פרסום נמוכים יחסית ניתן להשיג עוד לידים ועוד חשיפה  ענקית לבית העסק.

אז בתכלס, מה יוצא לכם מזה,ולמה לעבוד דווקא איתנו?

א. אי התחייבות חוזית לפרק זמן של מעל לשלושה חודשים בלבד. ולמה זה? אנחנו כל כך טובים, עד כדי כך שאנחנו מאמינים שלא תרצו לעזוב.

ב. שקיפות ללקוחותינו- את הקמפיין נקים על חשבונכם כך שלמעשה אתם רואים את כל הפעילות שלנו ויש לכם גישה מלאה לפעילות המתבצעת.

ג. ליווי צמוד ללקוחותינו החל משלב חישוב ROI (החזר השקעה) ועד לרצפת המכירה. כך נחבר את הנתונים של הקמפיין בדיגיטל לתוצאות שתקבלו בשטח.

לייעוץ ראשוני ללא עלות ולקבלת מבול של לקוחות התקשרו: 0524406903 או מלאו פרטים כאן.

פתרנות דיגיטליים

פרטי התקשרות
 
נח 23 תל אביב, ישראל 
נייד: 050-8782048
מייל:  Liad.C@B-Diigitali.com  

Proudly created by B-Digitali © 2017