...קצת עלינו

 

B-Bigitali הינו משרד לשיווק ופרסום בדיגיטל. המשרד מתמחה בפלטפורמות הבאות:

גוגל- קידום ממומן (ppc) ברשת החיפוש, רימרקטינג ורשת המדיה ויוטיוב.

פייסבוק, אינסטגרם ולינקד אין- ניהול והקמת דפים עסקיים. ניהול קמפיינים ממומנים והפצה אורגנית ברחבי הרשתות החברתיות .

כמו כן המשרד מציע שירותים נוספים כגון בניית אתרים ודפי נחיתה ועוד.

המשרד הוקם בשנת 2017 בניהולו של ליעד חני, לאחר ותק של 5 שנים בתחום ממשרדי פרסום שהובילו מותגים מבין החזקים בשוק כגון: בזק, בזק בינלאומי, סנו ועוד. בן 35 מתל אביב בעל B.A במנהל עסקים (התמחות בשיווק דיגיטלי), חובב טיולים, בישול וצילום.

קוקטייל של אהבה ומקצועיות

אנחנו לא רק אוהבים את הדיגיטל, אנחנו חיים אותו: בפייסבוק, בגוגל וברשתות חברתיות אחרות! בכל רגע, כל דקה וכל נשימה. בין אם בעבודה או בבית, כי...ככה זה שאתה מאוהב. וזה מה שאתם בדיוק צריכים לעסק שלכם! צוות שיווק דיגיטלי, משונן ומשומן שבאמת, אבל באמת מביא תוצאות, לא תירוצים! תוצאות!. וזה מה שהלקוחות שלנו רוצים וצריכים על מנת שהעסק שלהם ישגשג (ואנו בטוחים שכך גם אתם), כי בסופו של יום ההצלחה שלנו היא ההצלחה שלכם.

מעבר לדיגיטל- מה עוד?

מעבר לאהבה לתחום הדיגיטל, אנחנו מסתכלים למציאות בעיניים. כחלק מכך, לאחר אפיון לקוח (על כל משמעויותיו) אנו מנתחים עלויות פרסום ושיווק של העסק או החברה ויחד איתה מנתחים את ה-R.O.I . האם הוא אדיש, רווחי או שאינו כדאי? באמצעות כך, נדע כיצד להקצות משאבים המתבטאים בזמן, כסף, כוח אדם וכו'. כמו כן, נדע לאן להקצות אותם, האם מתאים יותר לקדם בגוגל ממומן או אורגני? האם לקדם בפייסבוק או לינקדאין? אלו הם האספקטים אשר חייבים להיות מנותחים עוד בשלבים הראשוניים,כדי למדוד יעילות של עסק בצורה הטובה ביותר שניתן לבצע.

יותר מסתם אמונות

: יש לנו שלושה קודי התנהגות כלפי לקוחות

החופש לבחור- אצלנו אין חוזים כובלים לפרק זמן ארוך, אנחנו מאמינים בחופש לבחור במידה ולא תהיו מרוצים.

שקיפות- בעיננו היא מילה קדושה, מה שאנחנו נראה ונדע, כך גם אתם.

מקצועיות- בסופו של דבר על זה אנחנו מדברים לא? אנחנו נכיר כל בורג קטן במערכת העסקית, גם את הסביבה העסקית שלכם, את המתחרים ואת משתפי הפעולה הטבעיים שלכם. או במילים אחרות, ראייה של 360 מעלות סביב העסק כדי שבסופו של יום נוכל למנף את העסק שלכם למקום טוב יותר, מוצלח יותר ומשגשג יותר.

לייעוץ ראשוני ללא עלות ולקבלת מבול של לקוחות התקשרו: 0524406903 או מלאו פרטים כאן.

פתרנות דיגיטליים

פרטי התקשרות
 
נח 23 תל אביב, ישראל 
נייד: 050-8782048
מייל:  Liad.C@B-Diigitali.com  

Proudly created by B-Digitali © 2017